Akustik Düzenleme Uygulaması ,Kompresör Kabin ses yalıtımı , jeneratör odası ses Yalıtımı , Piramit Sünger , Müzik Odası Ses Yalıtımı , Yumurta Sünger Fiyatları , Akustik Piramit Sünger , Akustik Sünger Fiyatları , Akustik İstanbul , Konferans Salonu Ses İzolasyonu , Akustik Tavan Ses Yalıtım , Akustik Duvar Kaplaması , Akustik Kumaş Kaplı Paneller ,Tavan ses Yalıtım , Ses Süngeri , Makine Dairesi Ses Yalıtımı

       

     A.Penel Kapı  Ve  Ses Yalıtımlı Kapı                         Akustik Piramit Sünger                          Konferans Salonu Ses Yalıtımı                        Akustik Tavan Ses Yalıtımı
                                                            
                                                                                                  

AKUSTİK PİRAMİT SÜNGER

Akustik Piramit Ses Yalıtım Süngeri, ses emici özellikte yanmaz I. sınıf malzemeden üretilmektedir. Yüzeyi piramit şeklinde genellikle akustik mekanlarda kullanılan duvar ve tavanlara uygulayabileceğiniz uygulaması kolay akustik ses düzenleme süngeridir. Tek başına ses izolasyonu sağlamak amacıyla kullanılamaz ancak bariyerli modelleri güçlü bir ses yalıtımı sağlayabilir. Ortamdaki yankı, eko gibi ses problemlerine çözüm olarak kullanılabilir.

Piramit ses yalıtım malzemesi uygulaması kolay olup yüzeyi sprey boya ile boyanabilmektedir. Uygulaması için solid yapıştırıcı, silikon veya bali aracılığı ile parmak ruloyu duvara sürerek beklemeden yapıştırınız. İstediğiniz miktarda istediğiniz kalınlıkta sipariş vermek için ofisimizi ziyaret edebilir, telefon ile sipariş bildirebilirsiniz.

piramit-ses-sungeri piramit-akustik-ses-yalitim-sungeri-9

KULLANIM ALANLARI

Akustik piramit ses yalıtım süngerleri genel kullanım amacı olarak akustik mekanları söylemiştik. Yine bu çerçevede stüdyo, ses kayıt odası, reji odası, sinema salonları, müzik odası, prova odası, ev sinema odası, enstrüman - çalgı odası, bateri odası gibi bir çok mekanda kullanım alanına sahip olup akustik düzenlemede üstün performansa sağlamaktadır.

piramit-sunger-14 piramit-ses-yalitim-sungeri

 

 

Teknik Özellikler

 

Yoğunluk
28 kg/m3
Gözeneklilik
% 45
Isı İletkenlik Katsayısı
0,035 W / mK
Sıcaklık Dayanımı
- 5 °C -+ 100 °C
Ses Yutma Katsayısı
α= 0,30 – 1,12

 

  • Akustik PU esaslı bir malzeme olup; günümüz ses yalıtım ve akustik düzenleme uygulamalarında en çok kullanılan malzemedir.
  • Esnek ve hafif yapısı sayesinde kolay uygulanır.
  • Profil ve piramit gibi farklı kesit yapıları sayesinde artırılmış ses yutuculuk değerlerine sahiptir.
  • Kendinden yapışkanlı tipleri ile kolay uygulama sağlar.
  • Ses yutucu özelliğinin yanısıra bariyerli tipleri ses geçiş kaybı sağlar.
  • Restaurant, sinema, stüdyo, ofis ve akustik kabinlerde yapılacak uygulamalarda kullanılır.

Bunlarda İlginizi Çekebilir